top of page
סדנת חוץ

סדנאות

אחד הדברים שתורמים הכי הרבה לעבודת צוות יעילה הם מערכות היחסים והלכידות החברתית של העובדים. סדנאות הן דרך מצוינת להעניק מצד אחד תכנים מקצועיים ומהצד השני לאפשר פתיחות באווירה משוחררת, שתגבש בין העובדים ותספק כלים להתנהלות מנצחת שתתרום להם ולארגון כולו. 

הסדנאות מתאימות לעובדים ומנהלים ומתבססות על מודלים תיאורטיים, ניתוח אירועים ותרגולים חווייתיים בכיתה ומחוץ לכיתה. בסוף כל פעילות נבצע תחקיר ללימוד קבוצתי וליישום לקחים. בסדנאות יקבלו המשתתפים כלים מעשיים שנועדו לסייע להם לפתור דילמות בחיי היום יום. כמו כן, באמצעות פעילויות חווייתיות המותאמות לצוותי העבודה שלכם, נשפר את התקשורת בין העובדים ואת עבודת הצוות בארגון.

אחרי ארבעה עשורים בהם צברתי ניסיון ניהולי רב בתפקידי פיקוד בכירים בצה"ל ובתפקידי מנכ"ל בארגונים וחברות מובילות בישראל והעברתי מאות הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים שונים, אני יכול להגיד בבטחה שיש ביכולתי לתרום רבות גם לכם. 

בסדנאות אני מדבר "בגובה העיניים" ומעביר גם נושאים שנחשבים מורכבים יחסית, בשפה פשוטה ומעניינת, שסוחפת ומעצימה את המשתתפים ומסייעת להם ליהנות מסט כלים משמעותי שיעניק להם ערך אמיתי שנשמר לאורך זמן. 

כל סדנה עורכת כ- 4-8 שעות ותותאם ספציפית לארגון, תוך שילוב דוגמאות מחיי היום יום בארגון.

מנהיגות אנושית והנעת עובדים -

אריה פישביין לאגודה למען החייל בזום

אימון אישי ומנטורינג להצלחה

שיפור תוצאות והגברת מוטיבציה בעובדים

סדנת חוץ

סדנה לניהול ומנהיגות 

"עובד מחייך הוא עובד טוב יותר". החברות המצליחות ביותר הן אלו ששמו דגש על העובדים ולא על התוצאות הכספיות. בסדנה זו יינתנו כלים מעשיים תוך מתן דוגמאות רבות מחברות בכל העולם איך להתייחס לאנשיך ואיך לרתום אותם להישגים דרך היחס האישי והטיפול הנכון בהם. מיועדת לשיפור ותרגול מיומנויות הניהול למנהלים ברמות השונות בארגון. 

סדנה לניהול ומנהיגות 

סדנה לבניית חזון מטרות ותכנית עבודה 

בשיתוף המנהלים בארגון נבנה ביחד את חזון הארגון וממנו תיגזר תכנית העבודה של הארגון. זוהי סדנה מעשית שבסיומה מציגים המשתתפים את החזון שבנו ואת תכנית העבודה השנתית והרב שנתית של הארגון.

סדנה לבניית חזון מטרות ותכנית עבודה 

סדנה לניהול זמן 

בסדנה זו יינתנו הכלים לניהול זמן נכון וניצולו המיטבי לביצוע עבודה יעילה ואפקטיבית בארגון. הזמן הוא המשאב היקר ביותר שיש למנהל. זמן אי אפשר לקנות בכסף אבל אפשר לבזבז אותו בקלות.

סדנה לניהול זמן 

סדנה לניהול קונפליקטים וגישור 

הסדנה עוסקת בקונפליקטים הקיימים למנהל בארגון ועוסקת בדרכים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בכל קונפליקט. זוהי סדנה מעשית, שבה כל מנהל מביא קונפליקט אמיתי אחד ודרך הניתוח שלו ולימוד הדדי מגיעים לדרך הנכונה לפתרון הקונפליקט. בסדנה זו יילמדו גם עקרונות הגישור – תינתן תמצית תיאורטית ותרגול מעשי של כל שלבי הגישור והדרכים להגיע להסכמה בין הצדדים.

סדנה לניהול קונפליקטים וגישור 

סדנה לשיווק יעיל והגדלת המכירות 

עתידה של כל חברה תלוי באסטרטגיה השיווקית שלה ובאנשי המכירות. סדנה זו נועדה לתת כלים מעשיים לניתוח השוק ולבניית אסטרטגיה שיווקית המתאימה לשוק שלך. נלמד ונתרגל איך מיישמים מהאסטרטגיה שנקבעה את תכנית השיווק המתאימה ואיך לדרבן את אנשי המכירות שילחמו על כל לקוח וישכנעו אותו להצטרף אלינו.

סדנה לשיווק יעיל והגדלת המכירות 

סדנה לניהול פרויקטים 

סדנה בה תועבר המתודולוגיה לניהול פרויקט והדגשת החשיבות בעמידה במשולש הזהב של כל פרויקט – תקציב, ביצועים ולו"ז. בסדנה יינתנו דוגמאות מעשיות מניהול פרויקטים, נדון בדרך היעילה ביותר לסיים את הפרויקט ולתת שירות לאחריו ונתרגל את התיאוריה לניהול פרויקטים.

סדנה לניהול פרויקטים 

סדנה לשירות לקוחות 

סדנה לקבלת כלים לשירות לקוחות מנצח שיביא לך לקוחות חדשים. שיטת השיווק הטובה ביותר הינה "חבר מביא חבר", לקוח שבע רצון מביא הרבה חברים. בסדנה יינתנו כלים מעשיים לצד תיאוריות ניהוליות ומקרים מהשטח כדי לשפר את שירות הלקוחות ולהגדיל את רווחיות החברה.

סדנה לשירות לקוחות 

סדנה לניהול משא ומותן 

בסדנה זו יינתנו כלים מעשיים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בניהול משא ומתן. כישורים לניהול משא ומתן אפקטיבי הם כישורים נרכשים ובסדנה הזו נלמד איך למקסם את התועלת לשני הצדדים ולהגיע לתוצאה שבה שני הצדדים ירגישו שקבלו את מבוקשם - WIN - WIN.

סדנה לניהול משא ומותן 

סדנה לחיפוש עבודה/מעבר קריירה

מיועדת לפורשי צה"ל, לאנשים העוזבים מקום עבודה ומחפשים מקום עבודה חדש. בסדנה נתחיל במיקוד רצון המשתתף לעבודה בשוק הפרטי, ציבורי או העצמאי. בסדנה יינתנו כלים ממשיים לראיון אישי, הכנה למבדקים במכון, שפת גוף, העברת פרזנטציה ונושאים נוספים הקשורים לנושא זה.

סדנה לחיפוש עבודה/מעבר קריירה

יורם דובובסקי
יועץ אסטרטגי
איגוד הרכיבה הישראלי

ברצוני להודות לך על סדנא מעולה בנושא אסטרטגיה לאיגוד הרכיבה הישראלי.
הסדנא הועברה בצורה מקצועית ברמה גבוהה מאוד וזכתה לשיתוף פעולה מלא של כל המשתתפים.
התובנות ישמשו את האיגוד רבות"

איגוד הרכיבה הישראלי

מרינה שוורצמן
מרכזת קורס ניהול בכיר
בית חולים וולפסון

תודה והערכה רבה על סדנא בנושא ניהול ומנהיגות מעצבת בארגון, זכית לשבחים רבים ממשתתפי הקורס. בדרך ההוראה הברורה, המרתקת והמעניינת העברת נושאים שישמשו את המשתתפים בחיי היום יום"

בית חולים וולפסון

אורנה מורנו

מרכזת קורס ניהול בכיר

בית חולים וולפסון

"תודה על מפגש מרתק, המשתתפים הביעו הערכה רבה וציינו כי נתרמו מהמסרים והשיתוף שלהם בידע העשיר שלך.תודה רבה ויישר כח ונשמח לעבוד בעתיד"

בית חולים וולפסון
bottom of page