הרצאות

אריה פישביין מתמחה ומנוסה מאד בהעברת הרצאות מקצועיות מרתקות בנושאי בטחון, ניהול,יחסי אנוש, שיווק,שרות לקוחות ומנהיגות אנושית למנהלים ועובדים. ההרצאות מועברת בשפה ברורה ומובנת תוך מתן דוגמאות מעשיות מניסיונו האישי.

 

1. צבא ובטחון – האיום והמענה מה שכל ישראלי חייב לדעת על בטחון המדינה
הרצאה להעשרה בה יינתן ניתוח מקצועי ומעמיק על מצבה הביטחוני של מדינת ישראל. בהרצאה נתמקד במדינות העימות המקיפות אותנו, נעסוק בלימוד הלקחים ממלחמות העבר ותוצג תחזית עתידית להתפתחות האיום והמענה של מדינת ישראל. כולל הפעילות להגנה בפני טילים ואיום הטילים הצפוי לנו ומערכות הגנה כנגד טילים המאיימים על ישראל.

2. טכנולוגיות צבאיות חדשות - פיתוחים חדשניים בשוק הבטחוני - מהאבן ועד הלויין
בהרצאה זה תינתן סקירה על הפיתוחים הטכנולוגים החדישים בעולם כנגד האיומים המתפתחים. הסקירה תכלול בין היתר רובוטים בשדה הקרב, אמצעי מודיעין משוכללים, פצצות חכמות, מטוסים ללא טיס, סירות בלתי מאוישות, נשק לייזר ועוד.

3. מנהיגות ממוקדת אנשים - להוביל לתוצאות באמצעות יחסי אנוש מעולים

ההרצאה דנה בהבדל בין ניהול למנהיגות ומתמקדת במנהיג הסוחף את אנשיו אחריו בכוח הכריזמה ובכוח הטיפול האנושי שלו באנשים. בהרצאה יהיה שילוב של דוגמאות רבות מהניסיון הניהולי של אריה, סיפורים עם מוסר השכל ומודלים עסקיים. בהרצאה זו נלמד כיצד לטפל במשאב האנושי שהוא המשאב החשוב ביותר בארגון, וכיצד להביא אותו לבצע את מה שהמנהל רוצה מתוך מוטיבציה עצמית ורצון להצטיין. ההרצאה מתבססת על ספרו של אריה פישביין בנושא מנהיגות אנושית - מפיקוד צבאי למנהיגות אנושית.

4. ניהול פרויקטים – ניהול אפקטיבי מנסיונו האישי של מנהל הפרוייקט
בהרצאה יוצגו שלבים הכרחיים לביצוע אופטימאלי של שלב המכרז לקראת הפרויקט וביצוע הפרויקט עצמו.
ההרצאה תתבסס על ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים וביניהם חברת start up, הרכבת הקלה, בניית קניון ארנה, מספר פרויקטים ביטחוניים כגון כיפת ברזל ואחרים.

5. שיווק ממוקד - הכללים להגדלת המכירות בעסק שלך
בהרצאה זו נלמד את עקרונות השיווק תוך מתן דוגמאות מעשיות מהניסיון האישי. השיווק זו האסטרטגיה והגדרת דרך הפעולה הנדרשת והמכירות זו הפעולה הטקטית ליישם את האסטרטגיה הזאת ולכן הקשר ביניהן הוא חזק ובלתי נמנע. 

6. הלקוח תמיד צודק - הכללים לשירות לקוחות מצטיין
בהרצאה יוצג מודל לשרות לקוחות ויבוצע ניתוח של שלבי המודל בהתייחס למצבים אמיתיים בארגונים, כמו כן יוצגו סרטונים ובהם צורות טיפול שונות בשירות הלקוח על מנת ללמוד מה היא הדרך הנכונה להעלאת שביעות רצון הלקוחות ושימור הלקוחות לזמן ארוך. בהרצאה זו ינתנו כלים מעשיים לטיפול נכון בלקוח על מנת להגדיל את שביעות הרצון שלו ולגרום לו להיות לקוח מרוצה ונאמן שממשיך לעבוד עם החברה לאורך זמן.

7. סודות הפרזנטציה המצוינת- כללי הזהב להעברת הרצאה מעניינת ויעילה
כל אחד מאיתנו נדרש לעיתים לעמוד בפני קהל ולדבר. לכולם יש פחד קהל שעליו צריך להתגבר. בהרצאה יינתנו כללים מרכזיים כיצד לדבר בפני קהל, וכן, מגוון כלים מעשיים כיצד להתמודד עם פחד הקהל ואיך להעביר הרצאה מעולה ומעניינת.

8. הסייבר – המלחמה הבאה  בעולם המודרני

בהרצאה תינתן סקירה על אתגרי עולם הסייבר תוך שימוש במושגים מחיי היום יום שכל אחד צריך להכיר. ינתנו דוגמאות לאירועי סייבר שאירעו בעולם ומה הדרכים להתגונן מפניהם

9. אלי כהן - סיפור הגבורה  של רב המרגלים הישראלי  בסוריה

סיפור הפעלתו גבורתו ונפילתו של אלי כהן, המרגל הישראלי שפעל בסוריה והצליח לחדור עמוק לתוך השלטון הסורי. סיפור על אומץ, גבורה, תושיה ותרומה לבטחון ישראל

10. אירגון ה BDS  - תנועה לגיטימית או תומכי טרור?

סיפורה של תנועת ה BDS מהקמתה ועד לפעילות הנרחבת שהיא עושה כיום שכל מטרתה לקעקע את הלגיטימיות של מדינה ישראל.  

11. כיפת ברזל - מחשיבה תיאורטית לפתרון מבצעי

סיפורה של מערכת כיפת ברזל כפרוייקט משולב מרגע התיכנון ועד להצלחה הבלתי צפויה ביירוט רקטות ופצצות מרגמה וקבלת פרס ישראל

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

כתובת: חרמון 5 מכבים רעות 7179902 | טלפון: 074-708-71-61 | פקס: 08-9265191 | נייד: 053-7556688 | afik.a@bezeqint.net