top of page

הרצאות

אני מאמין שהרצאה טובה היא אוסף של מידע וכלים, המשולבים בדוגמאות סיפורים ותמונות, אשר מתחברים לעולם התוכן של המשתתפים, מרתקים את הקהל, מעוררים השראה, פותחים את הראש, ונותנים ערך משמעותי לכל שומע.

אחרי ארבעה עשורים בהם צברתי ניסיון ניהולי רב בתפקידי פיקוד בכירים בצה"ל ובתפקידי מנכ"ל בארגונים וחברות מובילות בישראל והעברתי מאות הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים שונים, אני יכול להגיד בוודאות שיש לי הרבה לתרום גם לכם. 

בהרצאות אני מדבר "בגובה העיניים" ומעביר גם נושאים מורכבים בשפה פשוטה ומעניינת המובנת לכל השומעים. ההרצאות משלבות עובדות, סרטונים ודוגמאות רבות וגם סיפורים אישיים המתובלים בהומור.

 

בין אם בהרצאות מקצועיות בנושאים מגוונים ובין אם בהרצאות העשרה ומוטיבציה, תוכלו לצאת מההרצאה עם סט כלים עוצמתי וערך אמיתי שישאר אתכם עוד הרבה אחרי שההרצאה תסתיים. 

מנהיגות ממוקדת אנשים

להוביל לתוצאות באמצעות יחסי אנוש מעולים

ההרצאה דנה בהבדל בין ניהול למנהיגות ומתמקדת במנהיג הסוחף את אנשיו אחריו בכוח הכריזמה ובכוח הטיפול האנושי שלו באנשים. ההרצאה משלבת דוגמאות רבות מהניסיון הניהולי שלי, סיפורים עם מוסר השכל ומודלים עסקיים. בהרצאה זו נלמד כיצד לטפל במשאב האנושי שהוא המשאב החשוב ביותר בארגון, וכיצד להביא אותו לבצע את מה שהמנהל רוצה מתוך מוטיבציה עצמית ורצון להצטיין. ההרצאה מתבססת על הספר "המפתח למנהיגות אנושית".

Working Together

צבא ובטחון 

האיום והמענה - מה שכל ישראלי חייב לדעת על בטחון המדינה

הרצאה להעשרה בה יינתן ניתוח מקצועי ומעמיק על מצבה הביטחוני של מדינת ישראל. בהרצאה נתמקד במדינות העימות המקיפות אותנו, נעסוק בלימוד הלקחים ממלחמות העבר ותוצג תחזית עתידית להתפתחות האיום והמענה של מדינת ישראל. כולל הפעילות להגנה בפני טילים ואיום הטילים הצפוי לנו ומערכות הגנה כנגד טילים המאיימים על ישראל.

Soldiers and Tanks

טכנולוגיות צבאיות חדשות 

פיתוחים חדשניים בשוק הבטחוני - מהאבן ועד הלויין

בהרצאה זו תינתן סקירה על הפיתוחים הטכנולוגים החדישים בעולם כנגד האיומים המתפתחים. הסקירה תכלול בין היתר רובוטים בשדה הקרב, אמצעי מודיעין משוכללים, פצצות חכמות, מטוסים ללא טיס, סירות בלתי מאוישות, נשק לייזר ועוד.

Military Aircraft

כיפת ברזל

מחשיבה תיאורטית לפתרון מבצעי

סיפורה של מערכת כיפת ברזל כפרויקט משולב מרגע התכנון ועד להצלחה הבלתי צפויה ביירוט רקטות ופצצות מרגמה וקבלת פרס ישראל.

Flickr_-_Israel_Defense_Forces_-_Iron_Do

הסייבר 

המלחמה הבאה בעולם המודרני

בהרצאה תינתן סקירה על אתגרי עולם הסייבר תוך שימוש במושגים מחיי היום יום שכל אחד צריך להכיר. ינתנו דוגמאות לאירועי סייבר שאירעו בעולם ומה הדרכים להתגונן מפניהם

Gaming Club

ניהול פרויקטים 

ניהול אפקטיבי מנסיונו האישי של מנהל הפרוייקט

בהרצאה יוצגו שלבים הכרחיים לביצוע אופטימאלי של שלב המכרז לקראת הפרויקט וביצוע הפרויקט עצמו.
ההרצאה תתבסס על ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים וביניהם חברת start up, הרכבת הקלה, בניית קניון ארנה, מספר פרויקטים ביטחוניים כגון כיפת ברזל ואחרים.

Blue Print

שיווק ממוקד 

הכללים להגדלת המכירות בעסק שלך

בהרצאה זו נלמד את עקרונות השיווק תוך מתן דוגמאות מעשיות מהניסיון האישי. השיווק זו האסטרטגיה והגדרת דרך הפעולה הנדרשת והמכירות זו הפעולה הטקטית ליישם את האסטרטגיה הזאת ולכן הקשר ביניהן הוא חזק ובלתי נמנע. 

Analyzing the data

הלקוח תמיד צודק 

הכללים לשירות לקוחות מצטיין

בהרצאה יוצג מודל לשרות לקוחות ויבוצע ניתוח של שלבי המודל בהתייחס למצבים אמיתיים בארגונים, כמו כן יוצגו סרטונים ובהם צורות טיפול שונות בשירות הלקוח על מנת ללמוד מה היא הדרך הנכונה להעלאת שביעות רצון הלקוחות ושימור הלקוחות לזמן ארוך. בהרצאה זו ינתנו כלים מעשיים לטיפול נכון בלקוח על מנת להגדיל את שביעות הרצון שלו ולגרום לו להיות לקוח מרוצה ונאמן שממשיך לעבוד עם החברה לאורך זמן.

Hotline Consultant

סודות הפרזנטציה המצוינת

כללי הזהב להעברת הרצאה מעניינת ויעילה

כל אחד מאיתנו נדרש לעיתים לעמוד בפני קהל ולדבר. לכולם יש פחד קהל שעליו צריך להתגבר. בהרצאה יינתנו כללים מרכזיים כיצד לדבר בפני קהל, וכן, מגוון כלים מעשיים כיצד להתמודד עם פחד הקהל ואיך להעביר הרצאה מעולה ומעניינת.

Male Speaker

אירגון ה BDS

תנועה לגיטימית או תומכי טרור?

סיפורה של תנועת ה BDS מהקמתה ועד לפעילות הנרחבת שהיא עושה כיום שכל מטרתה לקעקע את הלגיטימיות של מדינה ישראל. 

Protest

יעל בוסני

מנהלת תחום

נגב קרמיקה

"בשמי ובשם נגב קרמיקה הנני מודה לך על הרצאה מאלפת בנושא מנהיגות והעצמה אישית. הרצאה והאופן שהעברת אותה פשוט מעניינת ויוצרת רצון להמשיך ללמוד מניסיונך"

8e93d0_685d3c20608c4bb0b8c53e527c4e618f.

טלי דניאל, רפ"ק

קצינת חינוך/חטיבת ההדרכה

משטרת ישראל

"במסגרת יום עיון למשפטנים במשטרה, העברת הרצאה בנושא: "מנהיגות ממוקדת באנשים". המשתתפים נהנו, גילו עניין רב, היו קשובים והביעו שביעות רצון רבה מהתובנות החשובות שהעברת בהרצאתך המרתקת."

משטרת ישראל.webp

יונה טילמן

מנהל תכנית ברוקדייל

אוניברסיטת בר אילן

"ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת והמרתקת במסגרת הסדרה: "נושאים מרכזיים בתולדות העם והמדינה".

ההרצאה הועברה בצורה מקצועית וריתקה את השומעים. מקווים להמשיך במסורת עוד שנים רבות."

בר אילן.jpg
bottom of page