top of page

המפתח למנהיגות אנושית

הספר - המפתח למנהיגות אנושית

הספר "המפתח למנהיגות אנושית" מגיש לקורא שלל כללים ועצות מעשיות לניהול אנשים והנהגתם מתוך גישה אנושית, המושתתת על יחסי אנוש חמים, גילוי מעורבות ורצון אמיתי של המנהל לסייע לכפופיו לפתור בעיות ולעזור להם למלא את תפקידיהם בהצלחה."מודל אפיק", פרי פיתוחו של מחבר הספר, נותן בידי המנהל כלי שבאמצעותו הוא יכול לאתר ולבחון את אופי התנהלותו. בהתאם לכך, יוכל המנהל לפעול לשינוי הדרוש בתחום האנושי ולשפר את כישורי הניהול והמנהיגות שלו, כל זאת במטרה לשפר את ביצועי הארגון.

הספר הוא מדריך מעשי שמכוון לדרגי הניהול השונים, בכל שכבות האוכלוסייה בכל גיל ובכל אחד מתחומי החיים: מקום העבודה, הבית וחוג החברים.

הספר המפתח למנהיגות אנושית פורט בפני הקורא סיפורי הצלחה ולצידם גם סיפורי כשלון, ההופכים את הספר הזה לכל כך אנושי ומדבר אל הלב. מצאתי בספר עצות מעשיות לניהול חכם, לצד חוכמת חיים של אדם מיוחד, שהוא איש של אנשים

 

                                                                        אלוף (מיל') אליעזר שקדי

                                                                בעבר מפקד חיל האוויר ומנכ"ל אלעל

מחבר הספר, מנכ"ל "אפיק" ייעוץ וניהול, תת־אלוף (מיל') אריה פישביין, הינו מומחה ביחסי אנוש ובהנעת אנשים באמצעות יחס חם ודאגה כנה. אריה שירת בצה"ל 28 שנים והשתחרר בשנת 2001 מתפקיד מפקד כוחות הנ"מ (מערך ההגנה האווירית כיום) בחיל האוויר. במשך 35 שנים צבר ידע וניסיון בניהול ובהובלת אנשים, ובתוך כך פיתח ויישם את הגישה האנושית בניהול, בצה"ל ובארגונים אחרים. בין היתר ניהל את הפרויקט הייחודי לפיתוח מכ"ם "כיפת ברזל", פרויקט שזכה בפרס ביטחון ישראל.

מבצע מיוחד

42% הנחה
50 ₪ בלבד! (במקום 87 ₪)
*לא כולל דמי משלוח

קוד קופון: afik

מה חושבים על הספר:

​ח"כ יריב לוין , שר התיירות 

"הספר האיר עבורי זוויות שונות בהתנהלות היום יומית אשר לא תמיד נמצא זמן לחשוב עליהם ולראות אותן באופן מעמיק. אני מקווה כי יעלה בידי ליישם ולו חלק מהתובנות המשולבות בספר. יישר כח על הספר המצוין"

יאיר גלר , מנכ"ל הרשות למלחמה בסמים

"המחבר מאפשר באמצעות הפקת לקחים וגזירת מסקנות, בשקיפות ראויה להערכה, בגובה העיניים, בכתיבה קולחת, תוך הבאת חוויות אישיות הכוללות הצלחות כמו גם כישלונות אישיים. הספר מקנה כלים יישומיים להשפעה, שינוי והובלת אנשים ומומלץ בחום לכל מנהל ומפקד, המעוניין להצליח בתפקידו."

ד"ר מוני פיינשטיין, גניקולוג 

"הספר משקף בלשון קולחת ומעניינת, את ה"אני מאמין" שלך, את דרך החיים שלך ואת התנהלותך. אין לי ספק בפוטנציאל התרומה של הספר לאנשים שמייעדים עצמם למנהיגות או להובלה בדגש אנושי. זו המנהיגות הטבעית היחידה."

אירית גל, מנהלת פיתוח עסקי מכללת אתגר

"בספרך הוכחת מהו  ההבדל בין מנהל טוב למנהיג. הספר שזור בסיפורים אמיתיים המדגישים  את השוני בקבלת החלטות אסטרטגיות. הספר חוזר את האדם במרכז. הלוואי וכל מנהל בכל ארגון יקבל את הספר כשי עם כניסתו לתפקיד אולי אז הכל יהיה  שונה."

גיא ידלין, מנכ"ל חטיבת נייר חדרה

"הספר קולח, מעניין, רצוף דוגמאות ותובנות, מלא בסיפורים מעניינים ובחכמה מעשית. סיכום הפרקים והתובנות בסוף פרק הוא מצוין ותואם את הגישה האמריקאית של ספרי ניהול ומנהיגות דומים. הקריאה כיפית  ומלאת עניין. מומלץ בחום"

יוסי שדה, יועץ משפטי חברת  אלתא לשעבר

"כשהתחלתי לקרוא האמת היא שלא יכולתי להניח את ספרך. השילוב של תזות ניהוליות , עם אירועים אישיים- הוא שובה לב. לשיבחך- אינך מתאר רק הצלחות. בגילוי לב- וביטחון עצמי מבורך, אתה מתאר גם כישלונות, ואומר מה למדת מהם. סיפרך צריך להיות מונח על שולחנו של כל סטודנט- לרפואה או למחשבים, לפסיכולוגיה או לבוטניקה- כי כל חיינו הם מסכת של מנהיגות אנושית- של אחרים ושל עצמנו."

אילן שגב, מנכ"ל אס.אם.סי אסטרטגיה וליווי עסקי בע"מ

"הספר משקף בלשון קולחת ומעניינת, את ה"אני מאמין" שלך, את דרך החיים שלך ואת התנהלותך. אין לי ספק בפוטנציאל התרומה של הספר לאנשים שמייעדים עצמם למנהיגות או להובלה בדגש אנושי. זו המנהיגות הטבעית היחידה."

רס"ן חיים רוזנצוויג, חיל הים

"אני חייב לציין שהספר המפתח למנהיגות אנושית מאוד מעניין ובעיקר גרם לי להבין מספר דברים וגם לחשוב על שינויים בחיים ובדרך הניהול שלי.  תודה רבה על ספר מיוחד שיסייע רבות לדרגי הניהול השונים."

לאה מילר, שירות לקוחות חברת פלאפון

"כל עמוד בספר הוא פשוט תענוג, כל דף בספר הוא עולם מלא הדורש הרבה עבודה עצמית זה ספר לימוד שצריך להישאר קבוע לידינו לצורך לימוד עצמי איך להנהיג.  תודה על ההקדשה  האישית שכתבת לי."

נריעד פיינשטיין, סטודנט להנדסת חשמל 

"'המפתח למנהיגות אנושית' מצליח להראות לנו את הדרך הנכונה להגשמת היעד הזה, בראיה אנושית אשר לא משאירה מקום לספיקות. הספר מעניין, תמציתי ובעל מבנה שבו דבר מוביל לדבר, כך שהקורא מסתקרן להמשיך וללמוד ממנו."

קטע עיתונות
קטע עיתונות אריה פישביין
קטע עיתונות משך אריה והחידה האנושית
bottom of page